شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
فارسی
دسته بندی مطالب
1397/03/22
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی مدیریت مصرف برق خبر داد

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت : با توجه به کاهش نزولات جوی، شرایط تولید برق در تابستان امسال متفاوت از سالهای گذشته است و اگر درست مصرف نکنیم، خاموشی اجتناب ناپذیر خواهد بود.

داود صالح نمدی با اعلام اینکه بر اساس پیش بینی های انجام شده در تابستان امسال، کشور با کمبود حدود 6 هزار مگاوات برق مواجه می شود، افزود : در این شرایط همکاری کلیه مشترکین برق جهت گذر از پیک برق تابستان ضرورت دارد.

وی از جمله برنامه های این شرکت در جهت نیل به اهداف تعیین شده به انعقاد تفاهم نامه تولید و پخش تعداد 25 برنامه رادیویی و تلویزیونی با همکاری صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی اشاره نمود .

صالح نمدی تصریح کرد : این اقدام با هدف اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف در استان در حال انجام است که براساس این تفاهم نامه تعداد 10 برنامه تلویزیونی 15 دقیقه ای و15 برنامه رادیویی 30 دقیقه ای تحت عناوین « برق و زندگی» و « ایشیقلار سونمسین» تولید و پخش خواهد شد .

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت ادامه داد : همچنین به منظور پخش برنامه های تولیدی به زبان کردی، تفاهم نامه ای نیز با صدا و سیمای مرکز مهاباد جهت بازپخش برنامه های تولیدی مرکز استان منعقد شده است .


تعداد بازدید:
254
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه