شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
فارسی
دسته بندی مطالب
1397/02/31
امضای تفاهم نامه همکاری مابین شرکت توزیع نیروی آذربایجان غربی واداره کل آموزش وپرورش استان

در این تفاهم نامه 7 ماده ای که به امضای مدیر کل آموزش وپرورش آذربایجان غربی و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان رسیده است، بر لزوم بهره گیری از مشارکت دانش آموزان و اولیای آن ها در زمینه فرهنگسازی نحوه مدیریت مصرف و تقویت حس مسئولیت پذیری دانش آموزان تاکید شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، این تفاهم نامه شامل بندهایی همچون ضرورت ها، اهداف، زمینه های همکاری، تعهدات شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، تعهدات آموزش وپرورش آذربایجان غربی، تعهدات مشترک و تشکیلات اجرائی است.

بنابراین گزارش، تشویق به استفاده از انرژی های تجدید پذیر از جمله انرژی های خورشیدی، ایجاد زمینه مشترک اجتماعی و مسئولیت پذیری در دانش آموزان نسبت به این مهم، تشکیل کلاس های آموزشی برای دانش آموزان در مقطع متوسطه اول و دوم ابتدایی و اولیاء دانش آموزان، مشارکت در شعارنویسی و دیوار نویسی مدارس استان با مضمون مدیریت مصرف برق، مشارکت در برنامه ریزی و اجرای فعالیت های متمرکز و نیمه متمرکز و... از موضوعاتی است که در این تفاهم نامه به آن ها پرداخته شده است .

از جمله تعهدات شرکت توزیع نیروی برق استان در این تفاهم نامه می توان به تهیه و ارائه مطالبی در خصوص انرژی وراه های استفاده بهینه از آن در مراسم صبحگاهی یک روز در هفته، نظارت فنی برمراحل کار واجرای مطلوب فعالیت ها، تامین منابع مالی برای آموزش ها واجرای طرح های مصوب وتوزیع هدایای آموزشی، مشخص نمودن طرح ها وزمینه های کاری وهماهنگی وحضور کارشناسان جهت آموزش دانش آموزان، مربیان و برگزاری کارگاه های آموزشی در هنرستان ها اشاره نمود .

تعداد بازدید:
178
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه