شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
فارسی
دسته بندی مطالب
1397/02/11
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:بر تسریع در اجرای پروژه های توسعه در بخش روستایی تاکید کرد

جلسه شورای معاونین صبح امروز با حضور اعضا در مدیریت توزیع برق بوکان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در این جلسه با قدردانی از زحمات ارزشمند همکاران مدیریت توزیع برق بوکان در ارائه خدمات شایسته به مردم شریف شهرستان بوکان و پس از استماع سخنان معاونین، مدیران حوزه ستادی، مدیر و روسای ادارات برق بوکان، بر تسریع در اجرای چهار پروژه مهم از جمله توسعه روستایی تاکید نمود.

اکبر حسن بکلو ضمن تاکید بر نظارت هر چه بیشتر در انجام امورات، با ارائه طرح احداث تعداد دو فیدر از محل توسعه فیدر در سال جاری برای شهرستان بوکان موافقت کرد و در راستای برنامه ریزی و اجرای این پروژه رهنمودهایی ارائه نمود .

وی افزود : تابستان امسال به لحاظ گذر از پیک تابستان اهمیت دارد و کاهش پیک به میزان 120 مگاوات در استان مدنظر می باشد و برنامه ریزی اصولی برای نیل به این مهم ضرورت دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ادامه داد : با عنایت به کاهش نزولات جوی و پیش بینی دمای بالا در استان و عدم توسعه ظرفیت های نیروگاهی متناسب با رشد مصرف بی رویه برق، موضوع کاهش و کنترل مصرف برق در سال 97 از اهمیت خاصی برخوردار بوده که در جهت پیشگیری از خاموشی های ناخواسته، رعایت سهمیه کاهش پیک برق استان و گذر از این بحران، کمک و مساعدت تمامی آحاد جامعه را می طلبد که از مردم شریف استان می خواهیم امسال هم مثل همیشه ما را در نیل به اهداف صنعت برق یاری نمایند .

تعداد بازدید:
104
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه