شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين
فارسی
دسته بندی مطالب
1397/02/08
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران اعلام کرد : 21 هزار نفر ایثارگردر صنعت آب و برق کشور به فعالیت اشتغال دارند .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، گردهمایی مسئولین امور ایثارگران شرکت های توزیع نیروی برق کشور با حضور 45 نفر و از تاریخ 4 لغایت 6 اردیبهشت ماه به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد .

مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران در این جلسه با اشاره به اینکه اصلی ترین رسالت ما ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، خاطر نشان ساخت هیچ بحث وامری ضروری تر ازترویج این فرهنگ نیست .

مرادی افزود : در حال حاضر 21 هزار نفر ایثارگر در صنعت آب و برق کشور بکار اشتغال دارند و این تعداد، پتانسیل عظیم درکشور بشمار می آید .

وی اضافه کرد: امسال سال پراهمیتی در صنعت آب و برق بشمار می آید و بایستی از این پتانسیل در بخش های مختلف ازجمله مدیریت صحیح در مصرف آب وبرق در کشور استفاده کرد .

در این گردهمایی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی نیز درگزارشی اعلام کرد : در استان آذربایجان غربی یک میلیون و250 هزار مشترک از خدمات برق بهره مند می باشند .

مهندس حسن بکلو با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان آذربایجان غربی و هم مرز بودن این استان با کشورهای جمهوری نخجوان، ترکیه و عراق یادآور شد: با توجه به 940 کیلومتر طول مرز استان، امروز اکثر پاسگاههای مرزی در منطقه برقدار می باشند .

وی اضافه کرد روستاهای دور افتاده بالای ده خانوار و حتی زیر ده خانوار نیز در آذربایجان غربی از نعمت روشنایی برق بهره مند می باشند .

تعداد بازدید:
151
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:7
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه