شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
فارسی
دسته بندی مطالب
1397/01/22
پرداخت 13 میلیارد و 490 میلیون ریال پاداش به مشترکان برق آذربایجان غربی در سال 96
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از پرداخت 13 میلیارد و 490 میلیون ریال پاداش به مشترکان برق استان در سال 96 خبر داد .
اکبر حسن بکلو در گفتگو با روابط عمومی شرکت از پرداخت 13 میلیارد و 490 میلیون ریال پاداش به 394 مشترک برق که در بخش های صنعتی، کشاورزی، اداری، تجاری و دیزل های خود تامین در طرح کاهش پیک بار تابستان همکاری و مشارکت داشتند، خبر داد.
وی ضمن تاکید بر لزوم تبدیل مدیریت مصرف و اصلاح الگوی مصرف به یک فرهنگ عمومی، افزود: در صورت تحقق این موضوع بسیاری از مشکلات حوزه انرژی در استان و کشور حل شده و اهداف مهم ملی در حوزه صنعت برق محقق خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در خصوص نحوه همکاری و جلب مشارکت و ورود اطلاعات مشترکین همکار و محاسبات پاداش مشترکین ابراز داشت : این فرایند از امسال بصورت مکانیزه و تحت وب انجام خواهد شد و از سال آینده نیز مشترکین همکار خواهند توانست با دسترسی ایجاد شده، اطلاعات همکاری در بازه های مورد علاقه را مستقیما در نرم افزار مربوطه وارد نمایند.
حسن بکلو شرط اصلی و مهم برای برخورداری از پاداش و تخفیف طرحهای مدیریت بار را داشتن لوازم اندازه گیری مناسب (کنتور هوشمند دیجیتالی یا کنتور طرح فهام یا کنتورهای دیگر بهمراه مودم یا دیتالاگر) اعلام کرد و افزود : پرداخت مزایای همکاری در طرح کاهش پیک بار مصرف با اعمال تخفیف در قبوض برق مصرفی مشترکان انجام می شود و در برنامه های آتی مدیریت مصرف در تابستان97، مشترکان حوزه های خانگی، آمپری و سایر مشترکین دیماندی نیز می توانند در این طرح مشارکت کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.
وی در ادامه این خبر افزود: میزان همکاری و کاهش پیک بار سال جاری بطور همزمان با پیک بار کشوری در تاریخ 8 مرداد بمیزان 61 مگاوات و غیر همزمان با پیک بار کشوری در تاریخ اول مرداد 96 برابر 100مگاوات بود که این مقدار کاهش پیک عمدتا به ترتیب در بخش های کشاورزی، صنعتی، خانگی و اداری و تجاری و در روشنایی معابر روی داده است .
مدیرعامل شرکت در ادامه از همکاری مشترکین برق که همه ساله بخصوص در تابستان صنعت برق استان و کشور را یاری می رسانند و با کاهش یا جابجایی حداقل 15درصد مصرف برق و رعایت بهینه سازی مصرف در ساعات اوج بار، سرمنشاء خدمات گسترده در استان و کشور می باشند، صمیمانه قدردانی نمود .
تعداد بازدید:
48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه