شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
فارسی
دسته بندی مطالب
1397/01/22
پیک بار برق استان در سال گذشته 58 مگاوات کمتر از سهمیه تعیین شده برای استان بود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در گفتگو با روابط عمومی شرکت گفت: سهمیه پیک تعیین شده از سوی شرکت توانیر برای استان آذربایجان غربی در سال96، به میزان 1048 مگاوات بود که با توجه به افزایش سالانه مصرف برق و اقداماتی که این شرکت در حوزه های مختلف انجام داد، پیک بار حادث شده استان990 مگاوات بود که 58 مگاوات کمتر از سهمیه مشخص شده است.
اکبر حسن بکلو از جمله اقدامات این شرکت در راستای کنترل و مدیریت پیک بار برق استان در سال گذشته به استفاده از ظرفیت مولدهای اضطراری، بهینه سازی روشنایی معابر، اجرای طرح های تشویقی مشترکان دیماندی و عقد تفاهم نامه با صنایع و کشاورزان و سایر مشترکان دیماندی موثر در پیک سایی، تست و تعویض لوازم اندازه گیری معیوب و با درصد خطای بالا و کنترل محدود کننده ها(فیوزها) اشاره کرد و افزود : در سال 96 توانستیم با اصلاح الگوی مصرف مساجد و اماکن مذهبی، اطلاع رسانی و برنامه های آموزشی گسترده در جهت ترویج فرهنگ مدیریت مصرف از جمله آموزش 6000 نفر دانش آموز در مقاطع تحصیلی مختلف در قالب طرح بهسامان، توسعه فرهنگ استفاده حداکثری از نور خورشید و راهنمایی مشترکین برای نصب سیستم فتوولتائیک(یا انرژی خورشیدی)، رفع اتصالات سست، تعدیل بار فیدرها و ترانسفورماتورها و ... به اهداف تعیین شده مدیریت مصرف برق دست یابیم .
وی اجرای برنامه های کلان مدیریت مصرف در بخش های خانگی، اداری، تجاری، صنعتی، کشاورزی، مساجد، اماکن مذهبی و مدارس و ... را نیازمند همکاری و مشارکت مردم و تکرار مفاهیم مدیریت مصرف و استمرار و توسعه فرهنگ صحیح استفاده از انرژی برق اعلام کرد و از عموم مشترکین برق استان درخواست نمود از انرژی برق بصورت صحیح و اصولی استفاده نمایند .
تعداد بازدید:
180
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه