شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/12/24
کاروان راهیان نور شرکت برق آذربایجان غربی و شرکت مخابرات استان به مناطق جنگی جنوب اعزام شد
قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در آئین بدرقه کاروان زائران راهیان نور، گفت: شهدای بسیجی با ایثار و رشادت های خود، حماسه ساز هشت سال دفاع مقدس بودند و با نثار عاشقانه خون پاکشان، ایران اسلامی را از گزند دشمنان مصون داشتند.
مهندس انامقی در ادامه افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری می فرمایند ما نباید یاد روزهای بزرگ را بگذاریم به دست فراموشی سپرده بشود.
وی ادامه داد: روزهای بزرگ هر کشوری و هر ملّتی آن روزهایی است که یک حادثه‌ الهی به وسیله‌ مردم و با دست مردم در آن انجام گرفته است.
فرمانده پایگاه بسیج شهید کاوه صنعت برق آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: خداوند متعال در قرآن دستور می‌دهد به پیغمبر(ص) که آنها را به یاد ایّام‌الله بینداز، ایّام‌الله همین روزهای بزرگ تاریخ‌ساز است، هشت‌ سال دفاع مقدّس و به یک معنا هر روزش را حساب کنیم، جزو این ایّام‌الله است.
انامقی اظهار کرد: هویت فرهنگی که مهمترین وجه تمایز ملت‌ها از یکدیگر است، با همه اهمیت خود ریشه در میراث فرهنگی دارد و هویت به نوبه خود محصول تجمیع و ترکیب عناصری است که به عنوان میراث فرهنگی از گذشته و گذشتگان به ما رسیده است.
وی تصریح کرد: تجمیع و ترکیب میراث فرهنگی در درون شخصیت یک جامعه، هویت آن جامعه و شخصیت جمعی آن جامعه را شکل میدهد و امروز همه ما میدانیم میان فرهنگ، میراث فرهنگی و هویت ملی ارتباطی مستحکم وجود دارد.
قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اذعان کرد: میراث فرهنگی از مهمترین عناصر در شکل گیری فرهنگ است و هویت ملی به منزله یکی از ثمرات مهم فرهنگ، مدیون میراث فرهنگی است.
انامقی تاکید کرد: میراث دفاع مقدس، میراث معنوی همه ملت است و پاسداشت آن، وظیفه همه ماست و امیدوارم همه ما در پاسداری از میراث ارزشمند دفاع مقدس به وظایف خود عمل نموده و سرافراز و سربلند باشیم.
گفتنی است 80 نفر از بسیجیان و خانواده کارکنان پایگاه بسیج شهید کاوه صنعت برق آذربایجان غربی به همراه کارکنان شرکت مخابرات منطقه آذربایجان غربی در قالب دو کاروان راهی مناطق جنگی دوران دفاع مقدس جنوب کشور شدند.
تعداد بازدید:
130
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه