شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/11/22
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی : 16 پروژه از 73 پروژه برق رسانی در دهه مبارک فجر مربوط به روستاها بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از افتتاح 73 پروژه برق رسانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

وی محل تامین اعتبار پروژه‌های مورد افتتاح را از اعتبارات استانی عنوان کرد و یادآور شد: پروژه‌های مذکور در شهرستان‌های ارومیه، سردشت، پیرانشهر، چایپاره، شاهین‌دژ، میاندوآب، اشنویه، شوط، خوی، چالدران و مهاباد به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی بیان کرد: جهت اجرای این 73 پروژه اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: مفتخریم به اطلاع مردم شریف آذربایجان غربی برسانیم که تمام پروژه‌های بهره‌برداری شده در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال 96 شروع و امسال نیز به پایان رسیده‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی توضیح داد: نظر به اهمیت توجه به روستاها و محرومیت زدایی از تمام مناطق روستائی که از اهداف عالی انقلاب اسلامی می‌باشد، 16 طرح از 73 طرح اشاره شده مربوط به روستاها و برق رسانی روستاها بوده است.

* یکی از الزامات توسعه پایدار، توزیع متوازن امکانات در سطح کشور است

حسن‌بکلو ادامه داد: یکی از الزامات توسعه پایدار توزیع متوازن امکانات در سطح کشور است، شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با درک این شرایط، بهره برداری از پروژه های برق رسانی را در 11 شهرستان ازآذربایجان غربی برنامه ریزی و اجرا کرده است .

وی اعلام کرد: با توجه به نیازها و اولویت‌های هر شهرستان در شهرهای ارومیه 22 طرح، مهاباد 11 طرح، میاندوآب 11 طرح و 10 طرح نیز در خوی افتتاح شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: در دیگر شهرهای آذربایجان غربی از جمله در اشنویه 6 طرح، پیرانشهر چهار طرح، چایپاره سه طرح، چالدران و سردشت هرکدام دو طرح یک طرح نیز در هریک از شهرهای شوط و شاهین دژ به بهره برداری رسیده است.

*بهره‌برداری از 15 میلیارد ریال طرح سرمایه‌ای برق در سردشت و پیرانشهر

وی بیان کرد: به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، امسال به دو روستای کارگژان و دول الان سردشت که جدیدا بالای 10 خانوار شده‌اند برق رسانی شده است.

حسن بکلو اشاره کرد: در یکی از طرح‌های افتتاحی دهه فجر امسال، جهت افزایش قدرت مانور و تامین برق در شهرستان پیرانشهر رگلوزر نصب شده است.

وی اظهار کرد: احداث خط 20 کیلوولت هوایی و زمینی در مسیر جاده ابلس و قبله حسن پیرانشهر با اعتبار 3 میلیارد و 435 میلیون ریال از مهم‌ترین پروژه‌های افتتاحی دهه فجر امسال است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: اصلاح شبکه پاسگاه‌های مرزی پیرانشهر اقدامی توسط شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در راستای کمک به نیروهای مسلح در تامین امنیت پایدار مرزهای ایران اسلامی است.

* اشنویه شاهد افتتاح 6 طرح در حوزه برق به مناسبت دهه فجر

حسن بکلو ابراز کرد: به منظور تکمیل و بهره برداری از این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 874 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی هزینه شده است.

وی گفت: برای بهره برداری از 6 دستگاه پست هوایی در نقاط مختلف شهر اشنویه جهت تقویت شبکه و جلوگیری از خاموشی، اعتباری بیش از یک میلیارد ریال صرف شده است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تصریح کرد: کابل کشی 20 کیلوولت زمینی و احداث شبکه فشار متوسط هوایی از دیگر اقدامات شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با صرف هزینه 2 میلیارد و 700 میلیون ریالی در راستای افزایش کیفی خدمات ارائه شده به مشترکین در اشنویه می‌باشد.

وی در ادامه تأکید کرد: اصلاح شبکه فشارضعیف و متوسط هوایی در نقاط مختلف اشنویه و تبدیل شبکه مسی به کابل خود نگهدار جهت کاهش تلفات انرژی در شبکه توزیع نیروی برق اشنویه از دیگر طرح های افتتاحی این شهرستان در ایام الله دهه فجر امسال است.

تعداد بازدید:
436
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه