شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمن
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/11/21
افتتاح بیش از 10 پروژه برق‌رسانی در شهرستان خوی همزمان با دهه فجر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: بیش از 10 پروژه برق‌رسانی همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان خوی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، مهندس اکبر حسن‌بکلو گفت: همزمان با دهه مبارک فجر بیش از 10 پروژه برق‌رسانی در خوی به بهره‌برداری رسید.

وی در ادامه افزود: برای افتتاح این پروژه‌ها که از ابتدای سال 96 آغاز شده‌ بود، 33میلیارد و 842 میلیون ریال از اعتبارات استانی هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اضافه کرد: در جریان افتتاح این‌ پروژه ها، مسکن مهر شماره 5 خوی با اعتباری بالغ بر 496 میلیون ریال، مسکن مهر شماره 9 خوی با اعتبار 550 میلیون ریال، تامین برق مسکن مهر شهرک مرکان با یک هزار و 880میلون ریال و برق‌رسانی مسکن مهر کارکنان سپاه خوی به بهره‌برداری رسید.

حسن‌بکلو اشاره کرد: جهت تامین برق پایدار و کاهش ولتاژ در شبکه توزیع نیروی برق، تعداد 10 دستگاه پست هوایی در نقاط مختلف شهری و روستایی خوی با هزینه پنج میلیارد و 790 میلیون ریال نصب شده است.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت بهداشت و درمان، نیرورسانی به بیمارستان‌های امام خمینی(ره) و خاتم الانبیاء(ص) شهرستان خوی صورت گرفته‌است و جهت تجهیز این پروژه‌ها دو باب پست و 3.5 کیلومتر کابل کشی فشار متوسط انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی عنوان کرد: به منظور ایجاد رفاه مشترکین و بهره‌مندی از نعمت برق 5 میلیارد ریال جهت نیرورسانی به متقاضیان کاراژ متحد و مجتمع خدماتی هزینه شده است.

حسن‌بکلو ابراز کرد: یکی از مطالبات مردمی در شهر خوی شبکه روشنایی معابر در منطقه جمشیدآباد بود که توسط شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی احداث شده و چهار هزار و 600 میلیون ریال هزینه شده است.

وی ضمن اشاره به اهداف کلان این شرکت اظهار کرد: کاهش تلفات یکی از اهداف اصلی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می‌باشد که در این راستا شبکه فشار ضعیف با استفاده از کابل خود نگهدار به طول 16 کیلومتر در نقاط مختلف شهری و روستایی خوی احداث شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در پایان سخنان خود گفت: احداث فیدرهای 20 کیلوولت از دو نقطه جهت تامین برق مناطق توسعه یافته و کاهش بار سایر فیدرها، از دیگر طرح های افتتاحی در جریان دهه فجر سال 96 است.

لازم به ذکر است شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در دهه فجر سال جاری 73 پروژه را با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال اجرا کرده که این پروژه ها در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید .

تعداد بازدید:
24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه