شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/10/10
مدیر کل دفتر تحقیقات و فن آوری شرکت توانیر:صنعت برق کشور درصدد انجام پروژه های کلان تحقیقاتی است
مدیر کل دفتر تحقیقات و فن آوری شرکت توانیر با حضور در کمیته تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت تعامل و همفکری صنعت برق با دانشگاه ها گفت: سیاست های تحقیقاتی شرکت توانیر، توجه به بخش پژوهش و فعالیت های تحقیقاتی در راستای گسترش تحقیقات کاربردی صنعت برق می باشد.
سیدمسعود تقوایی افزود: پروژه های کلان تحقیقاتی صنعت برق صرفاً در حوزه برق نمی باشد و کلیه حوزه ها را اعم از منابع انسانی، محیط زیست، ورزش و سلامت کارکنان و ..... شامل می شود.
مدیر کل دفتر تحقیقات و فن آوری شرکت توانیر در ادامه به ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه ارائه پیشنهاد پروژه های غیر مرتبط با شرکت های توزیع نیروی برق، نحوه داوری پروژه ها و ویژگیهای مورد نیاز برای پروژه ها پرداخت.
 
* ضرورت حضور یک نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در کمیته تحقیقات شرکت ها
مدیر کل دفتر تحقیقات و فن آوری شرکت توانیر با اشاره به ترکیب کمیته تحقیقات و نحوه حضور نماینده از دانشگاه ها اعلام کرد: مطابق دستور العمل مربوطه، برگزاری جلسه کمیته تحقیقات شرکت ها با حضور 6 نفر و یک نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها ضرورت دارد.
وی در تشریح سخنان خود گفت: با ابلاغ رسمی از سوی مدیران عامل شرکت ها، حضور یک نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در جلسات کمیته تحقیقات شرکت ها مورد انتظار می باشد.
 
*تدوین استانداردها از طریق پژوهشگاه نیرو در دست اقدام است.
تقوایی با اشاره به اهمیت استانداردها در صنعت برق کشور اظهار داشت: بازنگری و تدوین استانداردها به پژوهشگاه نیرو محول شده است.
وی در رابطه با پیشنهاد استفاده از اساتید دانشگاه های کشور در بازنگری و تدوین استانداردها عنوان کرد: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده، پروژه مذکور به پژوهشگاه نیرو به عنوان بازوی کمکی و اجرایی شرکت توانیر واگذار شده است که برای انجام پروژه، دو راهکار انجام پروژه توسط خود پژوهشگاه و یا واگذاری به شرکت های توزیع و بررسی نهایی توسط پژوهشگاه نیرو مفروض می باشد که پس از انجام اقدامات لازم، استانداردهای مصوب به شرکت های زیر مجموعه ابلاغ خواهد شد.
بنابراین گزارش در این جلسه در خصوص نحوه تجاری سازی پروژه ها، استفاده از پتانسیل نخبگان و صاحب نظران، نحوه حمایت از انجام پروژه های تحقیقاتی و .... بحث و تبادل نظر و توضیحاتی ارائه گردید.
تعداد بازدید:
347
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه