شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/10/10
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اعلام کرد:تحقیقات کاربردی برنامه ریزی شده و هدفمند از مقتضیات توسعه در صنعت برق است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، انجام تحقیقات کاربردی و برنامه ریزی شده در جهت نیل به اهداف تعیین شده را از الزامات توسعه در صنعت برق قلمداد کرد.
در جلسه کمیته تحقیقات شرکت که با حضور مدیر کل دفتر تحقیقات و فناوری ها و مدیر دفتر استانداردهای شرکت توانیر برگزار شد، مهندس اکبر حسن بکلو مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: تعیین اولویت های توسعه تحقیقات برای کشورهای کمتر توسعه یافته که به لحاظ محدودیت منابع قادر به سرمایه گذاری گسترده در این زمینه نمی باشند اهمیت بسزایی دارد.
حسن بکلو افزود: تعیین استراتژی تحقیقات در صنعت برق بر مبنای شناسایی دقیق فعالیت ها، مسائل، مشکلات و محدودیت ها و اهداف و برنامه ها و سوق دادن آنها به سوی اثر بخش در امور اولویت دار است.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ادامه داد: با توجه به بروز بحران های گریبانگیر بخصوص موضوع ریزگردها و پائین رفتن سطح آب دریاچه ارومیه، نتایج حاصل از تحقیقات هدفدار و برنامه ریزی شده در گذر از بحران تاثیر گذار خواهد بود.
وی با ابراز خرسندی از استقبال خوب پژوهشگران از اولویت های تحقیقاتی شرکت توزیع نیروی برق استان در سال جاری، انجام دو پروژه ارزشمند (دستگاه آشکارساز انشعاب غیرمجاز از کابل سرویس مشترکان برق فشار ضعیف و مسیر یاب کابل) و (تهیه و شناسایی روغن های ترانسفورماتور سنتزی بر پایه پل استری) را از دستاوردهای این شرکت در حوزه تحقیقات برشمرد.
بنابراین گزارش در این جلسه معاون پژوهشی دانشگاه آزاد ارومیه، مدیران دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه ارومیه، دانشگاه صنعتی ارومیه و محققین پروژه های اجرایی حوزه تحقیقات در سالجاری نیز حضور داشتند.
تعداد بازدید:
60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه