شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ سه شنبه ۳ مهر
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/08/22
از سوی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی؛ طرح بهسامان در مدارس آذربایجان غربی آغاز شد
طرح آموزشی بهسامان با هدف انتقال اطلاعات صحیح مصرف برق و ایجاد فرهنگ مصرف بهینه منابع ملی در مدارس آذربایجان غربی آغاز شد

در آئین آغاز بکار این طرح که صبح امروز با حضور کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان در محل سالن اندیشه اداره کل آموزش و پرورس استان برگزار شد، نادر اشرف پور مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع برق آذربایجان غربی گفت: بر اساس تفاهم نامه صورت گرفته مابین آموزش و پرورش و شرکت توزیع نیروی برق استان، طرح بهسامان یا مدیریت مصرف انرژی در مدارس استان اجرا می شود.

وی گفت: با آغاز سالتحصیلی جدید این طرح در 22 مدرسه استان آغاز شده است و هر دو ماه یکبار برای پایه های تحصیلی مختلف اجرا خواهد شد.

اشرف پور ادامه داد: اعتبار اختصاص یافته برای طرح بهسامان از سوی این شرکت در سالجاری 500 میلیون ریال می باشد که در سال آینده افزایش خواهد داشت.

اشرف پور اذعان کرد: در قالب طرح بهسامان فعالیتهای آموزشی همچون توزیع کتب، بروشور، پوستر، فیلم و سخنرانی..، فعالیتهای فرهنگی همچون مسابقه، مقاله نویسی، نقاشی، شعار نویسی، بازدید از نمایشگاه و طراحی و فعالیتهای تحقیقاتی اجرا خواهد شد .

مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع برق آذربایجان غربی افزود: دانش آموزان، مربیان و اولیاء آنها در مصرف بهینه و جلوگیری از اسراف انرژی نقش مهمی دارند.

وی اقتصاد مقاومتی در صنعت برق را داشتن روحیه قناعت و پرهیز از اسراف قلمداد کرد و افزود: بر اساس مصوبه دولت باید دستگاههای دولتی و عمومی 10 درصد از مصرف انرژی خود را کاهش دهند و 20 درصد از انرژی مورد نیاز خود را از طریق انرژی های تجدید پذیر همچون انرژی خورشیدی تامین نمایند.

اشرف پور اظهارامیدواری نمود با اجرای طرح بهسامان و آموزش دانش آموزان و ایجاد فرهنگ درست مصرف از منابع ملی، از انرژی به نحو شایسته و منطقی استفاده شود .

تعداد بازدید:
40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه