شرکت توزیع نیروی برق  آذربایجان غربی
شعار سال
۱۳۹۷ سه شنبه ۳ مهر
فارسی
دسته بندی مطالب
1396/07/02
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی: بهروزی یک ملت در سایه خرد و علم است

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با حضور در دبیرستان دخترانه متوسطه اول طلوع دانش ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر میهن اسلامی و تبریک آغاز سال تحصیلی گفت: بی‌تردید بهروزی یک ملت در سایة خرد و علم است و علم چیزی جز انباشت تجربیات و خرد نیست. ما برای ایران آینده و آیندة ایران در مدارس باید تلاش کنیم. گرچه اولین محیطی که انسان با آن آشنا می‌شود محیط خانواده است و آن محیط او را در مسیر اجتماعی شدن و آغاز زندگی اجتماعی رهنمون می‌کند، اما محیط خانواده محیطی کاملاً عاطفی است و لذا انسان با واقعیت‌های جامعه‌اش کمتر آشنا می‌شود.

اکبر حسن بکلو افزود: اولین محیطی که فرزندان ما با جامعه واقعی آشنا می‌شوند محیط مدرسه است. در محیط مدرسه است که دانش‌آموزان، هم سن و سال‌های خود را در کنار مطالبات، نیازها و عواطف گوناگون مشاهده می‌کنند و برای اولین بار تنوع انسان‌ها و نیازها را مشاهده می‌کنند.

وی در ادامه تصریح کرد : نیازها و مطالبات همة انسان‌ها تقریباً بی‌پایان است. امکانات و منابع در هر جامعه‌ای محدود است و اینجاست که تعارض مطالبات و خواست با امکانات موجود آغاز می‌شود و در چنین شرایطی است که ما نیاز به مقررات و قانون داریم. آشنایی با قانون و قانون مداری باید از مدرسه آغاز شود. در مدرسه است که همة دانش‌آموزان باید با حقوق و تکالیف خود آشنا شوند. قانون مجموعه‌ای از حقوق و تکالیف انسان‌ها در جامعه است.

همة معلمین و مسئولین آموزش و پرورش باید بدانند نگاهشان نسبت به دانش آموزان باید نگاه یکسانی باشد. نباید تفاوتی به نام نژاد، چهره و ... در محیط آموزش و پرورش وجود داشته باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از مدیر مدرسه و معلمان بزرگوار درخواست نمود در محیط مدرسه به دانش‌آموزان کمک کنند تا به تکالیف، وظایف و حقوق خود آشنایی بیشتری پیدا کنند.

مهندس حسن بکلو در خاتمه افزود: از خداوند متعال می خواهیم اکنون که در آستانه شروع ماه مهر هستیم و سال علم آموزی جدیدی پیش رو داریم، ما را یاری نماید تا بیاموزیم آنچه را که خود می پسندد.

تعداد بازدید:
63
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس پستی: ارومیه، خیابان سربازان گمنام (برق سابق)، نرسیده به چهار راه مخابرات
کد پستی : 53114 -57156
شماره تماس: 0443110
فاکس: 04433469133
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه